Címke alapján listázás:
hatos blokk
-
Épül az erőmű-üzemeltetők képzőközpontja
A földkiemelés a vége felé közeledik nemcsak a hatos blokk munkagödrében, hanem az Oktató- és Szimulátorközpontnál is. Itt fogják majd kiképezni az új atomerőmű üzemeltetőit. (x)
bővebben →





